Ubezpieczenie podróżne – ubezpieczenie na narty, świadczenie turystyczne

Coraz chętniej i częściej jeździmy po całym świecie. Szczególnie w okresie letnim, gdzie dodatkowo sprzyja piękna pogoda i dłuższe dni. Niestety często nie bierzemy pod uwagę tego, że podczas wypoczynku letniego mogą nas spotkać nieprzewidziane zdarzenia i choroby. Nie tylko zimą niezbędne jest ubezpieczenie na narty. W okresie letnim także należy pomyśleć o usłudze takie jak ubezpieczenie podróżne, która sfinansuje ewentualne koszty pomocy medycznej w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub przewlekłej choroby. Wskazane jest wtedy, aby skorzystać z doświadczonej ubezpieczalni, która zapewni kompleksową obsługę i pomoc w razie nagłego wydarzenia.

Ubezpieczenie kosztów pobytu w szpitalu za granicą, świadczenie podróżnicze

Jedną z zaufanych i renomowanych firm jest Colonnade. Która wszystkie istotne świadczenia i w trybie natychmiastowym udziela potrzebnych danych i pomocy w razie wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia czy problemów ze zdrowiem swoich klientów. W swojej ofercie firma Colonnade ma odpowiednią polisę turystyczną w postaci ubezpieczenia kosztów pobytu w szpitalu za granicą. Firma Collonade zapewnia pomoc w nagłych wypadkach(assistance) jak również ubezpieczenia kosztów opieki medycznej na kwotę nawet do 200000 euro. Jest to niezwykle ważne, ponieważ koszty leczenia, hospitalizacji czy udzielenia pomocy medycznej poza granicami naszego kraju są niezwykle duże. Dodatkowo polisa gwarantuję podopiecznemu niezbędną pomoc prawną i całodobową infolinię, siedem dni w tygodniu przez 365 dni. Ubezpieczenie zapewnia również pomoc w zaopatrzeniu w potrzebne do przeprowadzenia leczenia lekarstwa i transport poszkodowanego do Polski. Świadczenie gwarantuje również ubezpieczenie następstw nieprzewidywalnych wydarzeń i pokrycie szkód stworzonych przez swoich klientów innym ludziom. Co jest niezwykle istotne, to fakt, że firma Colonnade obiecuje także potrzebne świadczenia w razie uszczerbku na zdrowiu swojego klienta\podopiecznego lub w przypadku jego nagłej śmierci.

Ubezpieczenie dla ludzi przewlekle chorych i latających samolotem

Wielu ludzi coraz częściej wybiera samolot jako swój jedyny środek transportu. Jednak również w trakcie takiej podróży mogą nas spotkać nieoczekiwane zdarzenia. Takie jak zaginięcie bagażu podręcznegoczy kradzież. Firma Collonade w trosce o dobro swoich klientów i w ramach polisy zapewni zabezpieczenie walizki od kradzieży, zaginięcia lub dewastacji. Również, może się zdarzyć, że planowany lot nie odbędzie się i zostanie przeniesiony na inny termin. A co za tym idzie, klient może ponieść straty związane z zaplanowanym noclegiem lub konsekwencje związane z niedotarciem na czas do danego miejsca. Jeżeli opóźnienie wynosi więcej niż 6 godzin to polisa od firmy Colonnade zagwarantuje adekwatne świadczenie związane z zadośćuczynieniem za opóźniony lot. Osoby, które chorują przewlekle w ramach świadczenia mogą zyskać dodatkowe wsparcie w pokryciu kosztów leczenia wynikających z nasileniem się problemów zdrowotnych na terenie innego kraju. Ze względu na to, że niektóre miasta o wiele bardziej narażone są na zamachy terrorystyczne to firma Colonnade może pokryć koszty hospitalizacji i transport osoby rannej w zamachu do kraju.