szkoła makijażu

Szkoła makijażu – ilu uczniów uczęszcza do szkoły makijażu Makeup Academy International ?

Makeup Academy International to szkoła makijażu w Warszawie. Jest to jedna z najpopularniejszych szkół makijażu w Polsce, do której uczęszcza ponad 1000 studentów. Szkoła oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu wizażu i sprzedaży kosmetyków. Studenci mogą wybierać spośród wielu kursów, takich jak: – aplikacja do makijażu; – techniki makijażu; – piękno; – sprzedaż kosmetyków.

Szkoła makijażu – czy szkoła kosmetyczna Makeup Academy w Warszawie posiada swój salon ?

Międzynarodowa Szkoła Kosmetyczna Makeup Academy w Warszawie oferuje wiele kursów z zakresu wizażu, mody i stylizacji włosów. Szkoła posiada również salon. Szkoła została założona przez międzynarodową wizażystkę i edukatorkę, Monikę Kowalską-Kuczak. Makeup Academy International to szkoła dla wizażystów. Jako pierwsza i jedyna szkoła w Polsce oferuje profesjonalne kursy wizażu. Uczą wszystkich poziomów, od początkującego do profesjonalnego. Wejdź też na: https://artystycznaalternatywa.pl po więcej informacji. Szkoła oferuje również kursy dla pasjonatów makijażu, a także kursy dla osób chcących odnaleźć swój potencjał w dziedzinie wizażu. Makeup Academy International to jedna z najlepszych warszawskich szkół, która została doceniona przez wielu profesjonalistów z branży kosmetycznej z całego świata. Makeup Academy International to szkoła kosmetyczna w Warszawie. Szkoła oferuje kursy z zakresu wizażu, stylizacji paznokci i stylizacji włosów. Prowadzi również profesjonalne kursy dla wizażystów i stylistów fryzur.

Szkoła makijażu – z kim z branży kosmetycznej Makeup Academy nawiązała współpracę ?

Aby nauczyć studentów umiejętności potrzebnych do odniesienia sukcesu w branży kosmetycznej, Makeup Academy International nawiązała współpracę z niektórymi z czołowych marek w branży: MAC Cosmetics, L’Oreal Paris i Lancome Paris. Te partnerstwa pozwalają uczniom uczyć się od profesjonalistów z tych firm o tym, co jest potrzebne, aby odnieść sukces w ich zawodzie. Makeup Academy International to pierwsza i jedyna akademia makijażu w Warszawie. Oferujemy zajęcia dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych wizażystów. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu sztuki makijażu. Nasze kursy prowadzone są przez zespół doświadczonych instruktorów, którzy pracują w branży od wielu lat.