Renault, Alfa romeo – wynajem długoterminowy

Na polskim rynku widnieje dużo działalności oferujących obsługę w zakresie najmowania pojazdów. Jednak nie każda działalność będzie w stanie zapewnić pomoc najlepszej jakości. Wynajem długoterminowy samochodów powinien być przede wszystkim usługą uczciwą zarówno dla przedsiębiorcy jak i firmy prowadzącej działalność zajmującą się arendą.

Niezwykle ważne jest to, aby wybrać taką, która zagwarantuje nam bezpieczeństwo i świadczenia doskonałej jakości. Solidna firma powinna pomóc z bezproblemowym załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności i zadbaniu przede wszystkim o zaspokojenie potrzeb swojego klienta. Wynajmowanie długotrwałe aut Alfa Romeo wynajem długoterminowy to usługa dzięki której każde działalność może wyposażyć się w wymagane samochody.

Arval: wynajem długookresowy aut

Firma Arval istnieje na rynku już od 1989 roku i przez ta lata zapracowała sobie renomę na rodzimym rynku.

Obiecuję usługi takie jak między innymi aukcje poleasingowe na najwyższym poziomie. Zadowolenie i satysfakcja klienta jest bardzo istotna. Nie bez przyczyny przedsiębiorstwu Arval zaufało wielu klientów. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo prowadzi współprace z siecią kilkuset klientów i obsługuje ponad 1000 wiodących firm w całej Polsce. Arval stawia również na podnoszenie kwalifikacji i zdolności swojego personelu. Budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami na lata to jeden z wysoko stawianych sobie celów przez firmę.

Wynajem długotrwały pojazdów osobowych

Dzięki temu, że Arval zarządza flotą ponad 1 mln aut, każdy klient znajdzie pojazd osobowy doskonale dopasowany do swoich celów i możliwości. Najmowanie daje wynajmującemu pewność i bezpieczeństwo, że w razie jakichkolwiek zmartwień z użyciem samochodu, firma obiecuje obsługę serwisową i auto zastępcze. Przedsiębiorca nie będzie się musiał martwić o kwestie naprawiania czy innych spraw związanych z wynajmowaniem auta. Często większość kontrahentów firmy Arval decyduje się również na skorzystanie z usługi najmowania aut. Jednak niewątpliwą korzyścią najmu trwałego auta jest przede wszystkim stała cena miesięczna przez cały okres trwania umowy pomiędzy firmą Arval a klientami. Poza tym spółka nie jest obciążone kredytem bilansu i nie ma ryzyka związanego z wartością rezydualną. Kontrahent przedsiębiorstwa Arval może bez problemu zrezygnować z umowy w momencie jej wygaśnięcia lub ją przedłużyć na bardzo przyjaznych warunkach finansowych. Dzięki możliwości najmu samochodu osobowego klient nie ponosi tak wysokich kosztów, jak w momencie zakupu pojazdów. W razie wypadku zawsze zapewniany jest pojazd zastępczy, który spełni wszystkie wymogi i oczekiwania wynajmującego. Warto nawiązać trwałą współpracę ze spółką Arval, od 2 do 5 lat. Choć klienci zadowoleni z usług często zostają z firmą na znacznie dłużej. Kwestie finansowe dogadywane są samodzielnie z każdym wynajmującym i brane pod uwagę do jego możliwości i charakteru tworzonej aktywności.