Przedszkola prywatne Wilanów

Przedszkola prywatne Wilanów – jak bawią się dzieci?

Jeśli nie ma możliwości zabrania uczniów na zewnątrz, możesz zorganizować zabawne gry do zabawy z przedszkolakami w klasie. Gry wewnętrzne mogą pomóc w łatwym zaangażowaniu i edukacji przedszkolaków. Ten post przeprowadzi Cię przez kilka zabawnych i ciekawych gier w klasie dla przedszkolaków, aby środowisko było integracyjne i edukacyjne.

W co można zagrać z przedszkolakami? 

Nie jest łatwo być przedszkolanką. Przez cały dzień masz do czynienia z nadmiernie energicznymi i ciekawskimi dziećmi. A kiedy nie ma możliwości zabrania uczniów na zewnątrz podczas okresu zabaw, niezbędne staje się zorganizowanie gier w pomieszczeniach do zabawy z przedszkolakami. Według badań nauczyciele mogą rozwijać umiejętności społeczne, emocjonalne i ekonomiczne wśród uczniów za pomocą gier. Dlatego musisz wybrać idealne zespoły halowe dla przedszkolaków, aby pobudzić ich zmysły. A oto 30 najlepszych gier klasowych dla przedszkolaków.

Dopasowywanie liczb to wewnętrzna gra do nauki matematyki dla przedszkolaków. Należy umieścić losowe liczby na kartce papieru w niewłaściwej kolejności. Następnie możesz dać wszystkim swoim uczniom kartkę papieru z ołówkiem, aby dopasować liczbę w porządku chronologicznym. Na przykład powinni narysować linię od numeru 1 do numeru 2, a następnie 3. To ćwiczenie pomoże uczniom nauczyć się liczyć i rozpoznawać różne kształty. W tej grze domowej musisz wydrukować zdjęcia zwierząt i wkleić je na tekturowym arkuszu. A kiedy masz wolny czas, aby zorganizować gry edukacyjne w klasie przedszkola, wyjmij te wycinanki ze zwierzętami i umieść je w swojej klasie. Następnie poproś uczniów, aby po kolei odgadli zwierzę ze zdjęć.

Zabawy, które uczą

To zabawna, ale jednocześnie ucząca gra dla przedszkolaków. Przede wszystkim musisz nadmuchać różne kolorowe balony i rozrzucić je po klasie. Następnie możesz dać każdemu uczniowi kolor i poprosić go o zebranie balonów tylko w tym kolorze, na przykład różowym. Ta praktyka pomoże uczniom zidentyfikować różne kolory, a bieganie po klasie zmęczy ich. Czy chcesz zwiększyć pewność siebie i poprawić umiejętności mówienia swoich uczniów? Jeśli tak, rozmowa z lustrem jest idealną zabawą dla przedszkolaków. W tej grze umieścisz lustro w swojej klasie i poprosisz uczniów, aby podeszli i opowiedzieli o sobie w lustrze. W ten sposób uczniowie uczą się lepiej wyrażać siebie i nabierają pewności siebie, aby mówić bez wahania.