Interesuje Cię wirtualne biuro na Nowogrodzkiej w Warszawie – dowiedz się co zyskasz?

Nie zawsze zachodzi konieczność od razu budowania swojej własnej siedziby. Fakt – jest ona nam potrzebna szczególnie podczas rejestracji własnej działalności, natomiast istnieją pewne rozwiązania, które pozwolą nam wyjść z tej sytuacji bez ponoszenia zbyt wysokich kosztów. Jednym z nich będzie chociażby wirtualne biuro, po które bardzo chętnie sięgają małe i średnie firmy oraz freelancerzy, którzy nie chcą rejestrować działalności pod adresem swojego domu lub mieszkania.

Co ciekawe, jeśli interesuje nas wirtualne biuro Nowogrodzka to jedna z ulic Warszawy, która może stać się adresem siedziby naszej firmy. To bardzo prestiżowa okolica i atrakcyjna dla potencjalnego klienta, dlatego z pewnością warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Wirtualne biuro działa na zasadzie outsourcingu usług księgowych i ogólno-biurowych co pozwala przedsiębiorcy zaoszczędzić sporo cennego czasu oraz pieniędzy.

Co daje nam wirtualne biuro?

Największą zaletą tego rozwiązania jest to, że wchodzimy w posiadanie wirtualnego adresu firmy w Warszawie, który pozwala nam na bezproblemową rejestrację swojej działalności. Pod kątem prawnym, jest to bardzo ważne i nie ma innej możliwości, aby w jakikolwiek sposób ominąć ten przepis.

Dodatkowo, oprócz adresu będziemy mogli sporo zaoszczędzić, gdyż na pewno uda się nam znaleźć tanie wirtualne biuro w Warszawie, gdzie koszty są o wiele niższe, niżeli w wypadku tradycyjnego wynajmu. Wszystko co uda się nam zaoszczędzić, będziemy mogli zatem przeznaczyć na o wiele ważniejsze cele niż koszty administracyjne. Na początkowym etapie rozwoju firmy, istotne jest inwestowanie w pracowników i przeróżne szkolenia.

Co więcej, skorzystamy też z usługi kompleksowej obsługi naszej korespondencji, a także zyskamy dostęp do wielu pomieszczeń w biurze, np. do sal konferencyjnych, gdzie będziemy mogli zorganizować spotkanie dla wspólników bądź przyjąć ważnych klientów.

Co daje nam biuro serwisowane?

W odróżnieniu od wirtualnego biura, biuro serwisowane daje nam już przestrzeń do pracy. Mówi się, że jest to swojego rodzaju wynajem biurka. Dostajemy tak naprawdę do dyspozycji swój gabinet, a potrzebujemy jedynie wziąć ze sobą własny komputer. Dodatkowo, mamy do dyspozycji część wspólną, z której korzystają też inni klienci biura. Jest to chociażby aneks kuchenny, czy też toalety. Możemy wynająć tylko jeden gabinet lub więcej, a jeśli zajdzie taka potrzeba, istnieje szansa na elastyczne powiększanie i pomniejszanie liczby zajmowanych pomieszczeń.

Biuro Kamienica

ul. Marszałkowska 58

00-545 Warszawa

Telefon: (22) 400-99-11

E-mail: [email protected]