Asortyment firmy Barco

Firma Barco oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty i akcesoria, a także profesjonalne doradztwo. Produkty tej marki można znaleźć na terenie prawie całego kraju, a szeroki asortyment produktów pozwala na wybór odpowiedniego produktu do każdego typu pomieszczeń. W ofercie firmy można znaleźć między innymi: Panele ścienne, oświetlenie.

Rozwiązania do zarządzania informacją firmy barco

Barco przedstawia nową, w pełni zautomatyzowaną platformę do zarządzania informacją w firmie. Rozwiązanie ułatwia dostęp do informacji i umożliwia śledzenie przebiegu procesów. Dzięki niemu można również łatwo i precyzyjnie zarządzać danymi, a także uzyskiwać ich ciągły dostęp. Nowa platforma jest w pełni zautomatyzowana i łatwa w obsłudze. Zapewnia pełną kontrolę nad procesami oraz umożliwia ich śledzenie. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują nowoczesnych narzędzi do zarządzania informacją. Nowa platforma zarządzania informacją firmy Barco jest dostępna na stronie internetowej producenta.

Telewizja firmy Barco

Telewizja to przede wszystkim duża rozdzielczość i odpowiednia ilość klatek na sekundę. Ponadto dobrze skonfigurowany system telewizyjny powinien umożliwiać prezentowanie treści w wysokiej jakości w wielu rozdzielczościach i prędkościach. Telewizja Barco to także możliwość wykorzystania najnowszych technologii, takich jak konwergencja, aby umożliwić szeroko zakrojoną interakcję z różnymi systemami informatycznymi. Wszystkie te funkcje gwarantują zoptymalizowaną jakość i niezawodność, a także elastyczność, tak ważną w dzisiejszych czasach. Telewizja Barco może być wykorzystywana w każdym środowisku, od małych sal konferencyjnych, przez szeroko zakrojone systemy wykorzystujące wiele źródeł danych, aż do dużych systemów telewizyjnych. Dodatkową zaletą Barco jest wysoka jakość wyświetlaczy, które są doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających odbiorców.

Technologia firmy Barco w medycynie

Jeśli chodzi o projektowanie i wdrażanie rozwiązań wizualnych, barco dostarcza technologii wykorzystywanych w oddziałach szpitalnych i klinikach na całym świecie. Wśród produktów można znaleźć monitory medyczne, systemy sterujące i przełączające, projektory laserowe i lampowe. Rodzaje monitorów medycznych: monitory LCD i monitory plazmowe. Monitory LCD posiadają widoczny wyświetlacz i mogą być łatwo podłączone do komputera za pomocą kabla VGA. Monitor plazmowy ma większą przekątną i jest łatwiejszy w użyciu, ponieważ można go podłączyć do komputera bez kabla VGA.