Akcesoria basenowe

Akcesoria basenowe, których potrzebujesz

Instalacja basenu to pierwszy krok do stworzenia pełnego wrażeń doświadczenia dla Twojej rodziny i przyjaciół. To, co naprawdę przenosi Twoją grę w basenie na wyższy poziom, to akcesoria, w które inwestujesz, aby poprawić wrażenia z pływania. Od podstawowego wyposażenia basenu po zabawki i akcesoria basenowe, spersonalizuj swój basen i dostosuj go do wszystkiego, czego potrzebujesz.

Bariera basenowa

Bariera basenowa VivaPool.pl została zaprojektowana tak, aby uniemożliwić komukolwiek wejście do basenu, gdy jest zablokowana. Od nieznajomych po dzieci, gdy ustawisz barierę basenową, ograniczysz wszystkim wstęp do basenu. Kiedy szukasz barierek do basenu, powinieneś rozważyć znalezienie takiej, która ogranicza dostęp dzieci i zwierząt. Powodem tego jest to, że pomimo tego, że są droższe lub lepszej jakości, nie wszystkie bariery są zaprojektowane tak, aby trzymać dzieci lub zwierzęta domowe z dala od basenu. Wiele po prostu zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do basenu. Jeśli dziecko było wystarczająco zdeterminowane, nadal mogło wejść do basenu otoczonego standardową barierą basenową. 

Niektóre bariery basenowe są specjalnie zaprojektowane, aby trzymać dzieci i zwierzęta domowe z dala, więc jeśli masz dużą rodzinę, rozważ zainwestowanie w barierkę basenową z najlepszymi mechanizmami bezpieczeństwa. Jednym z rodzajów barierek basenowych, które zapewnią Ci takie bezpieczeństwo, jest poliwęglanowa barierka basenowa. Zostały one zaprojektowane tak, aby całkowicie chronić basen i często są wyposażone w automatyczne mechanizmy zatrzaskowe. W ten sposób, nawet jeśli zapomnisz zablokować barierkę basenu, włączy się automatyczny system samoblokujący.

Przykrycie basenu i drabinki

Przykrycie basenu zapobiega przedostawaniu się brudu, gruzu i innych obcych zanieczyszczeń do basenu, gdy nie jest używany. Przynosi również inne fajne korzyści, takie jak zachowanie ciepła, które już jest w wodzie i zmniejszenie utraty wody poprzez parowanie. Ponownie, nie wszystkie przykrycia basenowe są zaprojektowane tak, aby były zabezpieczone przed dziećmi lub zwierzętami. Rozważ inwestycję w przykrycie basenu z włókna szklanego. Są wytrzymałe i mogą wytrzymać duży ciężar. Jeśli potrzebujesz przykrycia basenu, które dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dzieci i zwierząt domowych, przykrycie basenu z włókna szklanego jest doskonałym wyborem.

Drabinka basenowa może poprawić wrażenia z nurkowania w basenach. Jeśli ty i inni pływacy uwielbiacie wskakiwać do basenu, drabinka basenowa zapewni dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Poszukaj drabinki do basenu, która jest zarówno solidna, jak i odporna na korozję. Wiele drabin basenowych jest zbudowanych ze stali nierdzewnej, która jest dość odporna na korozję.